Takmičenja iz ekonomske grupe predmeta iz godine u godinu povezuju učenike srednjih ekonomskih škola, i omogućava učenicima razmenu znanja, veština stečenih tokom školovanja. Na Republičkom takmičenju iz predmeta Principi ekonomije održanom 17. i 18. marta u srednjoj školi ,,Dr Djordje Natošević” u Indjiji, u jakoj konkurenciji 23 škola iz cele Srbije, treće mesto osvojila je naša učenica Katarina Gubečka iz IV-4 razreda. Katarina je svojim znanjem na najlepši mogući način predstavila našu školu! Ponosni smo na uspeh naše učenice, koja je svojim plasmanom dobila mogućnost da se bez prijemnog ispita upiše na bilo koji državni Ekonomski fakultet u zemlji. 
Čestitamo dragoj Katarini i želimo joj puno uspeha i sreće u daljem školovanju i životu!
 
predmetni profesor i mentor, Irena Grabovica 
profesor ekonomske grupe predmeta